دیدار استاندار تهران و سفیر عراق / آمادگی 2 کشور برای خدمت‌رسانی مطلوب به زائران اربعین- اخبار استانها – اخبار تسنیم / کلیک کنید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، انوشیروان محسنی بندپی امروز با سعد جواد قندیل سفیر عراق با محوریت مراسم اربعین دیدار و گفت‌وگو کردند، در این جلسه با اشاره به توسعه روابط اقتصادی دو کشور و جذب سرمایه‌گذار بر ضرورت فراهم کردن امکانات لازم جهت هرچه بهتر برگزار شدن مراسم اربعین تأکید شد.

همچنین حمیدرضا گودرزی معاون  امنیتی و انتظامی استاندار تهران در این دیدار اظهار داشت: پذیرای 70 هزار نفر از زائران اربعین هستیم و بیشترین مأموریت ما در نجف بر اساس دستور وزارت کشور بوده است.

وی افزود: امسال نیز طبق دستور وزارت کشور و تأکید استاندار تهران وظیفه داریم که خدمات بیشتری ارائه کنیم تا مراسم اربعین هرچه باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.

معاون  امنیتی و انتظامی استاندار تهران عنوان کرد: بیشترین مأموریت ما در نجف در سه حوزه ثورة العشرین، صحن حضرت زهرا(س) و پارکینگ طبقاتی است و خوشبختانه بین دو کشور اختلافاتی در این زمینه وجود ندارد و فقط هماهنگی برای توسعه ارتباط و راحتی زائران انجام می‌شود که در این راستا دیدارهایی با استاندار نجف، شهردار و تولیت آستان انجام می‌شود.

تاکید سفیر عراق بر آمادگی جهت ارائه خدمت به زائران اربعین

سعد جواد قندیل سفیر عراق نیز در این دیدار تأکید کرد: یکی از مأموریت‌ها و اولویت‌های مهم سفارت عراق در تهران رسیدگی به امور زائران امام حسین(ع) در زیارت اربعین است که همه امکانات سفارت به صورت صد‌درصدی بسیج می‌شود و در خدمت زائران قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: همه امکانات را برای هرچه بهتر برگزار شدن این مراسم معنوی به خدمت می‌گیریم.


انتهای پیام/ش

پاسخی بگذارید