فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع): فرجام سختی در انتظار تروریست‌های حادثه پیرانشهر است- اخبار استانها – اخبار تسنیم / کلیک کنید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پیرانشهر، سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اوصانلو  در مراسم تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی این شهرستان با تجلیل از شهدای مناطق مرزنشین اظهار داشت: در 40 سال اخیر مردم مرزنشین آذربایجان‌غربی همواره در برابر دشمنان ایستادگی کرده و و در این مسیر با تقدیم شهدای گلگون کفن مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی شده‌اند.

وی تصریح کرد: شهدایی که در حادثه تروریستی پیرانشهر تقدیم نظام اسلامی شدند در کنار تمام رزمندگان اسلام به مقابله با احزاب ضدانقلاب پرداخته‌اند و ترور ناجوانمردانه آنان نتیجه همین ایستادگی است.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نیروهای سپاه در سال‌های اخیر با احزاب ضدانقلاب مبارزه ثمربخشی کرده و سرجایشان نشانده‌اند و امروز دشمنان انقلاب اسلامی باید بدانند قادریم همچون گذشته بلایی به سرشان بیاوریم تا مرغان آمریکا دوباره به حالشان گریه کنند و دشمن مطمئن باشد افرادی که عزیزان سپاه را به شهادت رساندند اگر زیر خاک هم پنهان شده باشند باز پیدایشان کرده به سزای عملشان خواهیم رساند.

اوصانلو گفت: مسئولان اقلیم کردستان عراق مقصر اصلی این اقدام بوده و باید پاسخگو باشند و پیشتر نیز بارها درباره پرورش چنین نیروهایی به مسئولان اقلیم تذکر داده شده است بنابراین مسئولان اقلیم کردستان عراق باید این موارد را جمع کرده و  آنان را در دامان خود بزرگ نکنند.

وی افزود: هشدار می‌دهم ما به خودمان حق می‌دهیم، این نیروهای ضدانقلاب در هرجای اقلیم که باشند به سزای عملشان برسانیم و به مسئولان اقلیم کردستان هشدار می‌دهیم که وابستگان تروریست‌ها را جمعشان کنند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: احزاب دموکرات کردستان و کومله بدانند که بلای سختی در انتظارشان است و باید از همین امروز منتظر عواقب جنایت خود باشند.

اوصانلو تصریح کرد: دشمن بداند همه مناطقی که در آن مستقر هستند تحت نظر سپاه است و همچنان که سال قبل از 250 کیلومتری لانه‌هایشان مورد هدف قرار داده شد امسال نیز منتظر عواقب جنایت خود باشند و مسئولین اقلیم کردستان بدانند که مسئولیت مستقیمش برخورد با تروریستها با آن‌ها است.

انتهای پیام/ش

پاسخی بگذارید