واکنش سردار کارگر به هجمه‌‌ها علیه نیروی انتظامی؛ باید دست مأمور وظیفه‌شناس پلیس را بوسید- اخبار استانها – اخبار تسنیم / کلیک کنید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سردار سرتیپ بهمن کارگر دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در سمنان با اشاره به هجمه‌های اخیر صورت گرفته به نیروی انتظامی در فضای مجازی از سوی برخی افراد معلوم‌الحال اظهار داشت: حجاب و عفاف از اصول اساسی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ملت ایران انقلاب کرد تا اسلام در کشور حاکم شده و اصول اسلامی در جامعه اجرا شود.

وی با بیان اینکه متأسفانه امروز ظواهر جامعه ما موردقبول مردم کشور نیست خاطرنشان کرد: امروز اگر به وصیت‌نامه شهدا توجه کنیم می‌بینیم که همه شهدای والامقام انقلاب اسلامی، در وصیت‌نامه‌های خود مردم را به رعایت عفاف و حجاب توصیه کرده‌اند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اضافه کرد: بر این اساس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از اقدامات انجام‌شده از سوی نیروی انتظامی و قوه قضائیه در راستای برخورد با بی‌حجابی و بدحجابی و مظاهر فساد در جامعه تشکر، حمایت و پشتیبانی می‌کند.

سردار کارگر با تأکید بر اینکه وظیفه پلیس برخورد با ناهنجاری است تصریح کرد: باید دست پلیسی که در یک پارک، به تماس شهروندان احترام گذاشته و با مشاهده جرم مشهود، با آن برخورد می‌کند را بوسید. امروز همه باید به قانون عمل کنیم.

وی با بیان اینکه امروز مردم کشور به امنیت نیاز دارند؛ داشتن پلیس مقتدر را لازمه تأمین امنیت در کشور دانست و گفت: امروز اگر پلیس در جامعه تضعیف شود؛ امنیت زنان، دختران، فرزندان و اقشار مختلف جامعه و محیط‌های عمومی کشور به مخاطره خواهد افتاد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اضافه کرد: جای تعجب است هنگامی‌که پلیس به وظایف قانونی خود عمل می‌کند؛ برخی افراد، همسو با رسانه‌های معاند با پلیس برخورد می‌کنند.

سردار سرتیپ کارگر با تأکید بر اینکه امروز باید از پلیس و قوه قضائیه برای عمل به وظایف خود حمایت شود تصریح کرد: امروز اگر پلیس به وظایف خود عمل نکند؛ باید از آن شکایت کنیم؛ چراکه در هیچ جای دنیا وقتی پلیس به وظایف خود عمل می‌کند؛ به آن حمله نمی‌شود.

وی کارکنان نیروی انتظامی کشور را «مجاهد فی سبیل الله» خواند و با بیان اینکه کارکنان پلیس از مرز تا درب منازل مردم، امنیت را در کشور تأمین می‌کنند گفت: امروز دشمن به دنبال جنگ نرم و جنگ فرهنگی علیه مردم و خانواده‌های ماست و بنابراین باید دست پلیس و قوه قضائیه را ببوسیم که با ناهنجاری‌ها برخورد کرده و با هجمه نرم دشمنان مقابله می‌کند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه این بنیاد با تمام توان پشتیبان پلیس و قوه قضائیه است تا این ناهنجاری‌ها از جامعه برداشته شود تصریح کرد: اگر امروز اقتدار پلیس شکسته شود؛ مردم ازنظر امنیت دچار مشکل و معضل می‌شوند.

انتهای پیام/ش

پاسخی بگذارید