رضا رشیدپور دوباره «حالا خورشید» را اجرا می‌کند- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم / کلیک کنید

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سال گذشته بود که بیست و دوم اسفندماه آخرین قسمت «حالا خورشید» روی آنتن رفت و عوامل اعلام کردند که تابستان دوباره با سری جدید برمی‌گردند. اما حرف و حدیث‌های حذف رشیدپور از تلویزیون و خبری از کارگردانی او در فیلم سینمایی «در رادار بمانید» یک فضای جدیدی از حاشیه‌ها را کلید زد. آیا رشیدپور هم از تلویزیون حذف شده و یا «حالا خورشید» دیگر رنگِ آنتن را نخواهد دید.

در روزهای غیبت «حالا خورشید»،‌ «سلام صبح به خیر» روی آنتن رفت و قرار است این برنامه با «سلام عصر به خیر» کنار «حالا خورشید» روی آنتن باشند، به‌عبارت بهتر از اواسط تابستان که برنامه رضا رشیدپور دوباره به آنتن برمی‌گردد همچون گذشته صبح‌ها روی آنتن خواهند بود و برنامه «سلام صبح به خیر» با نام جدید «سلام عصر به خیر» عصرها روی آنتن می‌رود.

صفحه برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» هم از پیش‌تولید فصل جدید این برنامه تلویزیونی خبر داده و قرار است این برنامه در فصل جدید با تجربه ساختاری متفاوت و افزودن شماری از روزنامه‌نگاران و کارشناسان رسانه به گروه خود، رضایت مخاطبانش را جلب کند. پیش از این، «حالا خورشید» با زمینه اجتماعی و فضایی فعال، بانشاط و جذاب از شنبه تا پنج‌شنبه از شبکه سه سیما پخش می‌شد، برنامه‌ای که شامل بخش‌های مختلفی همچون بررسی روزنامه‌های روز کشور، گفتگو با مهمان، چراغ زرد، بورس ایده، بیلبورد و… است.

البته در فضای مجازی عنوان جدیدی برای این برنامه آورده‌اند که «مجله بامدادی» نام جدید برنامه رضا رشیدپور است اما بنابر پیگیری‌هایی که انجام شد این برنامه با همان نام «حالا خورشید» بعد از پیش‌تولید و طراحی ساختاری، عوامل کار در تلاشند حدوداً یک ماه و نیم دیگر به آنتن برگردند.

گفتنی است؛ برخی اعتقاد دارند یکی از دلایل عدم پخش و یا تعطیلی چندماهه برنامه «حالا خورشید» مسئله بیماری رشیدپور بوده و همچنین مسائل مالی هم موجب این امر شده است اما عوامل برنامه اعلام کردند بعد از چند وقتی برنامه پرفشار روتین نیازمند یک تعطیلی چندماهه و بازگشت با ساختار و تحقیق و پژوهش جدید بوده‌اند.

انتهای پیام/*

پاسخی بگذارید