پرداخت مرحله سوم کمک‌های بلاعوض به کشاورزان سیل‌زده گلستانی؛ 4000 پرونده در نوبت قرار دارد- اخبار استانها – اخبار تسنیم / کلیک کنید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، علی نذیری ظهر امروز در جلسه کارگروه استانی پرداخت غرامت کشاورزان سیل‌زده اظهارداشت: 103 میلیارد و 886 میلیون ریال کمک بلاعوض به کشاورزان خسارت‎دیده از سیل استان در مرحله سوم پرداخت شده است.

وی افزود: این میزان کمک در قالب یک‎هزار و 857 پرونده از 6 شهرستان که بیشترین خسارت سیل را متحمل شده‎اند، از سوی بانک‌های عامل پرداخت شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بیان داشت: از مجموع پرونده‎های پرداخت شده 604 پرونده مربوط به کشاورزان خسارت‎دیده شهرستان آق‎قلا، 29 پرونده از شهرستان آزادشهر، 153 پرونده از شهرستان کردکوی، 172 پرونده از شهرستان گنبدکاووس، 99 پرونده از شهرستان ترکمن و 800 پرونده از شهرستان گمیشان است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای تشکیل کارگروه استانی پرداخت خسارت به کشاورزان سیل‎دیده استان گلستان، 13 هزار و 970 پرونده مورد ارزیابی این کارگروه قرار گرفت که 9 هزار 923 پرونده در دست تکمیل و چهار هزار و 47 پرونده تکمیل و به بانک عامل برای پرداخت معرفی شده‎اند.

نذیری گفت: تاکنون سه هزار و 605 پرونده کشاورزان خسارت‎دیده سیل مبلغ 235 میلیارد و 726 میلیون ریال کمک بلاعوض از کارگروه استانی پرداخت غرامت دریافت کردند.

انتهای پیام/ ز

پاسخی بگذارید