کولاکوویچ: یاد گرفتیم اگر صددرصد آماده نباشیم نمی‌توانیم ببریم/ برای تفریح به شیکاگو نمی‌رویم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم / کلیک کنید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی 3 بر یک برابر پرتغال گفت: بازی بسیار سختی داشتیم و برد مهم و ارزشمندی را کسب کردیم. به تیم خوب پرتغال تبریک می‌گویم. آنها در ست اول و دوم بسیار خوب بودند و برخی مقاطع روند تیمی آنها به‌شکلی بود که برخی فکر کردند می‌توانند برنده باشند. ما باید خوشحال باشیم که این پیروزی سخت را کسب کردیم و به این برد نیاز داشتیم و البته در برخی امتیازات اعتماد به نفس ما پایین آمد. به همه حریفان احترام می‌گزاریم و یاد گرفتیم اگر صددرصد آماده نباشیم نمی‌توانیم برنده باشیم. پرتغال امروز واقعاً تیم خوبی بود.

سرمربی تیم ملی والیبال در واکنش به عملکرد خوب مجرد در دفاع روی تور در غیبت موسوی و موفقیت ایران در ست‌های پایانی به‌خلاف دیدارهای ارومیه در حضور بازیکنان جوان، بیان کرد: مجرد بازیکن خوبی است. ما نیاز داشتیم از بازیکنان باتجربه استفاده کنیم تا برنده از زمین خارج شویم. از بازیکنانی هم که نیازمند کسب تجربه برای آینده بودند استفاده شد. بازیکنان باتجربه برای کسب پیروزی در انتهای مسابقه و کسب موفقیت در مسابقه لازم هستند.

کولاکوویچ درباره غیبت نوید مشجری در کادر فنی تیم ایران، عنوان کرد: او مدت زمان زیادی را در العربی قطر حضور داشت و مدت زمان کوتاهی است که به تیم ما اضافه شده است. قطعاً در آینده با او همکاری خواهیم کرد. او عضوی از تیم ما است و در تیم ما حضور خواهد داشت.

وی در ادامه درباره دیدار با استرالیا در روز شنبه تصریح کرد: استرالیا در رتبه بالای لیگ ملت‌ها قرار ندارد اما آنها همیشه بازی‌های سختی را برای حریفان رقم زدند؛ مانند دیدار با برزیل. بازی امروز به ما یاد داد باید به همه حریفان احترام بگزاریم. استرالیا یکی از تیم‌هایی است که شاید ما با آن در بازی‌های آسیایی و انتخابی المپیک روبه‌رو شویم. فردا باید بهتر از امروز باشیم و برای حضور در شیکاگو دو برد لازم داریم. یک سری از بازیکنان به استراحت نیاز دارند اما ما برای تفریح به شیکاگو نخواهیم رفت.

سرمربی تیم ملی در پایان صحبت‌های خود درباره وضعیت غفور گفت: دوباره تکرار می‌کنم که ما به‌ویژه در زمانی که میزبان هستیم، به بازگشت به مسابقه و برد نیاز داریم. بازیکنان باتجربه در لحظات سخت به تیم کمک می‌کنند. غفور با توجه به مصدومیت خوب بازی کرد اما نیاز به استراحت داشت. شاید این اشتباه ما بود اما یلی نیز خوب بازی کرد و نمایش بدی نداشت.

 

انتهای پیام/*

پاسخی بگذارید