مهربان: عجله‌ای برای معرفی تیم کشتی آزاد نداریم/ از تصمیم کمیل قاسمی برای خداحافظی بی‌خبر بودیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم / کلیک کنید

ابراهیم مهربان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اینکه آیا کمیل قاسمی موضوع خداحافظی‌اش از دنیای قهرمانی را با کادر فنی تیم ملی در میان گذاشته بود، اظهار داشت: نه، کسی در جریان نبود و فکر نمی‌کنم کمیل قاسمی از قبل در مورد تصمیمش با کسی صحبت کرده بود. ما نمی‌دانستیم می‌خواهد چنین کاری انجام دهد.

وی ادامه داد: این یک تصمیم شخصی بود، کمیل یکی از خوب‌های کشتی ما به‌لحاظ اخلاقی و فنی بوده و مهم‌تر از هر چیزی، به‌معنای واقعی یک پهلوان است و برایش هر جا هست آرزوی موفقیت دارم. او بعد از شکست در مبارزه اول، در کشتی دوم هم حاضر شد و تا جایی که توانست جنگید. بعد از دو سال دوری، این کار بزرگی بود.

مربی تیم ملی کشتی آزاد با تأکید بر اینکه هیچ کشتی‌گیری هنوز ملی‌پوش محسوب نمی‌شود، خاطرنشان کرد: طبیعتاً نه در این 5 وزن که مسابقه انتخابی داشتیم و نه در 5 وزنی  که مسابقه برگزار نشد، ملی‌پوشان هنوز مشخص نیستند و تیم ملی اعزامی ما به جهانی قزاقستان همان‌طور که قبلاً هم سرمربی تیم ملی گفته، روز 16 شهریور ماه معرفی می‌شود. ما علاوه بر تمرینات تیم ملی، دو جام بین‌المللی یاشاردوغوی ترکیه و زیلکوفسکی لهستان را نیز در پیش داریم و عجله‌ای برای معرفی ملی‌پوشان نخواهیم داشت. منطق هم به ما می‌گوید که فعلاً صبر کنیم.

مهربان درمورد کشتی‌گیرانی که نتیجه خوبی در انتخابی تیم ملی کسب نکردند نیز گفت: ما از این نفرات هم به اردو دعوت می‌کنیم چون سرمایه‌های کشتی ما هستند.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید