بلاتکلیفی مردم در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه؛ بسیاری از واحدهای مسکونی ‌هنوز در ‌پی‌ریزی قرار دارد- اخبار استانها – اخبار تسنیم / کلیک کنید

فرهاد تجری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: بنیاد مسکن تعهد کرده که بازسازی در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه را تا شهریور ماه امسال به اتمام برساند اما این موضوع به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست و مشاهده روند بازسازی خلاف این موضوع را نشان می‌دهد.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب عنوان کرد: بعید به نظر می‌رسد در این مدت باقی مانده کار مهمی بتوان انجام داد زیرا بسیاری از واحدها هنوز بلاتکلیف هستند و تعیین تکلیف نشده‌اند.

تجری با بیان اینکه تعدادی از واحدها هنوز در مرحله فونداسیون و پی‌ریزی قرار دارند گفت: امید داریم در مدت باقی مانده حداقل تعدادی از واحدها که کار را آغاز کرده‌اند به نتیجه برسند.

وی با اشاره به اینکه تعدای از واحدها هنوز آهن‌آلات دریافت نکرده‌اند افزود: رایزنی‌هایی با بنیاد مسکن و وزارت صمت انجام شده است و امید داریم آهن‌آلات مورد نیاز مردم با نرخ ارزانتر به دست متقاضیان برسد.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلانغرب با بیان اینکه هنوز با اعلام قطعی پایان بازسازی در مناطق زلزله‌زده فاصله زیاد داریم افزود: افزایش قیمت‌ها و تورم‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه دنیای غرب دلیل اصلی کندی روند ساخت و ساز در مناطق زلزله‌زده است.

انتهای پیام/ش

پاسخی بگذارید